Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért füstöl a forrasztópáka?

TW0lf kérdése:

Miért füstöl a forrasztópáka?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 40W-os forrasztópákát de mikor kezd melegedni vele eggyütt füstölni is. Talán azért csinálja mert új? Nálatok is megtörtént?
2014. márc. 11. 17:54
 1/7 acelsziv ***** válasza:
de hol füstöl? a hegye? a fűtőbetét?
2014. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Legelőször a hegye aztán meg bejülről is jön.
2014. márc. 11. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen páka? Ugye az sem mindegy. Nekem is füstölni szokott ha új a fűtőbetét, vagy a páka. Általában ilyenkor feltekerem a hőfokot, és ami le akar égni, gyorsan leég, azután használom rendesen. Így szerintem fél percnél tovább nem füstölt még egy új pákám sem. Pontosan nem tudom, nem most volt már ilyen esetem.
2014. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát amint mondtam 40 wattos 220v-240v 50Hz, szinte mondhatni a legegyszerűbb páka mivel nekem nem kellett spéci dolog, ma vettem tehát vadi új.Mást nem nagyon tudok róla mondani.
2014. márc. 11. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy újonnan nem ritka dolog, de ha folyamatosan füstöl, és nem csökken az intenzitása, nem hagyja abba idővel(sőt, inkább jobban füstöl), akkor ne használd.
2014. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De remélem nem tud kárt okozni ha valami esetleg nem jó benne.
2014. márc. 11. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van pákám, az is füstöl egy kicsit amikor felmelegszik, de utána abbahagyja. A tiéd folyamatosan füstöl?
2014. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!