Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Általános használathoz milyen...

Általános használathoz milyen tabletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Általános használat nekem: tanulás 50-150 MB-s PDF-ekről, tele képekkel, facebook, emailek, twitter, instagram. Ennyi.

Eddig 4-et néztem ki, de ha újat mutattok, annak is örülök! :) Ezek közül melyik és miért? Ár-érték arányra is kíváncsi vagyok! Köszi!

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. márc. 14. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, Tab 3 10.1-ban Intel processzor van, ezért a natív kódot tartalmazó alkalmazások egy része nem biztos, hogy működni fog rajta.

Mielőtt megvennéd, nézz meg egy kiállított példányt, mennyire élvezhető rajta egy ábrákkal megpakolt PDF-ed. Cortex-A9 (és A7) processzormagok elég lassúak már (Intel ebből a szempontból alighanem jobb).

2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!