Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Komolyan nincs olyan tablet,...

Komolyan nincs olyan tablet, ami normálisan tudja kezelni a nagy PDF-eket és nem akadozik, csak az iPad?

Figyelt kérdés
Több kérdést olvastam a témában.. Tényleg 200 ezres iPadet kell vennem CSAK AZÉRT, hogy ne akadozzon egy retkes PDF???

2014. márc. 16. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:

Például ez?

[link]

2 GB RAM, IntelŸ Clover Trail Plus Z2560 - 2 x 1,60GHz processzor, Android 4.2 Jelly Bean oprendszer.... egy 50-100 megás PDF-et csak meg tud nyitni probléma nélkül.... vagy nem?

2014. márc. 16. 13:41
 2/9 anonim ***** válasza:
TF300 van nekem, azzal semmi gond.
2014. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Direkt leszedtem egy 300+ oldalas PDF-et, hogy kipróbáljam mennyire viszi a tabom, 2012-es Nexus 7-em van és tökéletesen vitte. És akkor ez ma már 50-ért kapható, kicsit messze van a 200 ezres iPad-től.


10"-esek közül is kb az összes alkalmas PDF nézegetésre, de normális 10"-es az kb 100k-tól indul.

2014. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Asus MeMO Pad 10 ME302C? Az a Media Markban pont 100ezer.
2014. márc. 16. 18:53
 5/9 anonim válasza:

Próbáltál más tablettet? Az én Sony Xperia tablet Z-m simán elbirt eddig bármekkora méretű PDF-el. Nem rég vittem át a barátnőmnek egy majdnem ezer oldalas filozófia könyvet PDF formátumban.


Nem akadt amikor lapoztam, akkor sem ha mondjuk másolni, kijelölni akartam benne.


Ez sem egy olyan magas árkategoria mint az ipad. Igaz nem is olcsó, de tökéletesen működik akkor is ha egy kicsit jobban leterhelem.

2014. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez? Amit már mondtam. [link]
2014. márc. 16. 18:59
 7/9 anonim válasza:

Nem tudom. Azt nem ismerem, de az az Asusokkal én amúgy sem vagyok jóban.

Biztos nem gyártanak rossz dolgokat, de nekem kétszer egymás után sikerült gyárihibás Asus laptopot kifogni.


Sokan esküsznek rá, megfizethetőek termékek, próbáld ki :)

2014. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyik barátomék CSAK Asus laptopokat vettek a családban mindenkinek :D Nem volt gondjuk vele..
2014. márc. 17. 18:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak jó tapasztalataim vannak Asus-sal, neten is szinte csak jót olvasok róla (persze léteznek hibás darabok, és azt is megírják neten, de nem magas a meghibásodási arányuk), illetve Google-nek a Nexus tableteit is már ~2 éve az Asus gyártja, és mindkettőre csak jót lehet mondani.

És mivel szoftveresen az Asus többi tabletje is hasonlít a Nexus-ra, így valószínűleg jó a MemoPad is vagy nem tudom melyiket linkelted, de sajnos "sima" Asus tablettel még nem volt dolgom, csak Nexus-al

2014. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!