Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külső vincsesztert lehet...

Külső vincsesztert lehet csatlakoztatni táblagéphez?

Figyelt kérdés
konkrétan egy asus vivo smart tab- hoz szeretném csatlakoztatni a külső fél terrás samsung vinyomat. meg vannak az átalakító kábelek , a tabletet holnap veszem meg, az érdekelne hogy van e elég izom abban a tabletben ahhoz hogy a vinyot is el lássa elég energiával, a vinyon 1 mini usb port van csak, arra is gondoltam, hogy csináltatok egy olyan 3 ágú kábelt amit a vinyoba kötökbe a másik két vége közül az egyiket a hálózatba a másikat a tabletbe, ezt persze csak akkor ha a tablet ereje nem elég. sajnos sehol,semilyen forumon nem taglalták ezt a témát

2014. márc. 28. 01:33
 1/3 Tengor ***** válasza:
Milyen notebook winyó v. 3,5-ös? Hogy van megoldva a tápellátása? 1/2 usb?
2014. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Krumple válasza:

Lehet csatlakoztatni igen.

Az meg, hogy fog-e külön táp nélkül menni az nagyban függ a vinyó energia igényétől.

2014. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az elsőnek üzenném hogy leirtam ,benne van a szövegbe hogy 1 DB MINI USB PORT van csak a vinyon,nem két kábeles ,tehát a hálózatba már nem kell kötni, a második kommentelőnek meg azt üzenném hogy az számomra se volt kétséges hogy a megfelelő átalakító kábellel nyilván hozzá tudom majd csatlakoztatni,tulajdon képen erre a kérdésre vártam itt választ ahogy azt írtam hogy elég izmos e a tablet ahhoz hogy elegendő energiát biztosítson a vincseszternek,de mindegy majd az üzletbe kapok pontos választ a kérdésemre
2014. ápr. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!