Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most akkor mi a gond a gépemmel?

Most akkor mi a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem, és nem tudom hogy mi csökkenti így le az FPS számomat. Igazából az a gond, hogy a kicsit nagyobb teljesítményt igénylő játékok, amiknek ezen már Very High on vagy Ultrán kéne hogy fussanak, nem teszik. Config:

Intel Core i3 3,4GHz,

Asrock B85M Pro4,

ASUS GeForce GT610 Low Profile,

2x2GB ram.



2014. ápr. 7. 15:42
 1/3 Peti1987 válasza:

Attól függ milyen gamel játszol. Azért nem tenném rá a fejem ,hogy ez a konfiguráció elbirná az újabb játékokat high grafikán. Számít még az is milyen felbontáson játszol.

Én a procit és a karit lecserélném.

2014. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pl Crysis, Metro: Last Light, Skyrim... A Crysis egyet nem képes el vinni fullon... És vidikarit akarok cseréli, viszont a proci szerintem megfelel :/ De köszi hogy válaszolsz :)
2014. ápr. 8. 20:53
 3/3 anonim válasza:

A gépigénynél megadott adatok csak hozzávetőlegesek és az ajánlott nem a full grafikának hanem a normálnak a követelménye.

Amúgy soha nem értettem minek full meg ultra grafikán játszani? Beállítasz egy normált és kész. Nem hiszem, hogy bárki azzal foglalkozna, hogy milyen szépen van a fegyverbe vésve a sorozatszám mikor lőnek rá.

2014. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!