Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a gond a gépemmel?

Mi a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés

Vadi új laptopommal akadt egy kis problémám, amit nehéz leírnom de azért megpróbálom :D

(erről van szó : [link] )


szóval feltelepítettem minden drivert, frissítettem a videókártya driverét, mégis van egy kis probléma ugyanis a játékokban a sötét területek olyan poszter effektus szerűek , vagy hogy is mondjam... olyasmi mikor kiég egy fotó csak itt a sötét részekkel van probléma. képet hiába csatolnék, megnéztem a másik gépemen az ezen készült képeket, nem mindegyiken látszik. azt is mondták hogy lehet túl világos a monitor azért ilyen, de lejjebb vettem a fényerőt, szórakoztam a gamma beállítással akkor sem lett jobb... ötlet?



2014. ápr. 1. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy a kártyának van valami külön "játék mód" jellegű beállítása, és csak akkor használja, mikor játszol.
2014. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyan lehetőség van hogy a játékra jobbklikkelve van az hogy "futtatás grafikus processzorral" és ennél alapértelmezett a "nagy teljesítményű NVIDIA processzor" és azzal is ilyen, de most néztem egyébként videóknál is fennt áll a leírt probléma
2014. ápr. 2. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami beállítása is a dolognak.
2014. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az nvidia globális beállításaiba mindent felraktam a legjobbra, de ígyis ugyanolyan a grafika... nem is igazán értek hozzá így azért elég nehéz megtalálni a problémát:S
2014. ápr. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!