Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a T-home telefon szolgáltatástól hűség mellett díjmentesen vagy minimális költséggel?

Figyelt kérdés

Kérjek segítsetek! Kaptam jobb ajánlatot de február 6-ig (2015) hűségem van és hogy azt hogyan tudnám valami kép módtósítani ingyen hogy utána minimális (pár száz forint) kötbér ellenében le tudjam mondani a hűséget és áttudjak menni az Externet 0Ft-s telefonjához!

( Ha a kategóriát elhibáztam azért bocs!)



2014. ápr. 24. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2014. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogy azt az általad aláírt szerződésben leírják / leírták.
2014. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hibáztad el a kategóriát, mert bárhová írsz, mindenhol azt írják, mint fentebb, hogy: sehogy!

mit mondjak, elég húzós lesz...asszem a telefonálástól elveszik a kedved, ha felmondod.


már régóta nincs ingyenebéd(sem)

2014. ápr. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Átolvastam a honlapon a Hoppáról ( mivel abba vagyok) a leírást azt írják, hogy nem lehet váltani róla másra! Húzós az ügy! De nem lehetetlen?

Valamiféle módisításba esetleg beletudnék veszni? Aki tud valamit kérem írja meg ha szeretné akár privibe is! És ha azt mondom anno kötöték meg a szeméyles kirendeltségen tévesen 8 mivel a tv-t is kötöttem akkor [az hála isten már letudtam mondani] de volt egy számla ügy, hogy azóta helyesbítettek de legutóbbi számlát 4300 valamennyivel elírták és többet küldtek ki és ezt megreklamáltam és elfogadták esetleg ezzel próbálkozni? Vagy bánom is én valami ami ingyen van, mivel úgy érzem át vagyok vágva!


Kérem aki tud az segítsen!

2014. ápr. 25. 20:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam nagyobbra váltva utana meg hűség néljül ebbe vissza. Majd lemondás lesz a vége hamarosan :D szóval nem lehetetlen! Csak jó ügyintézőt kell kifogni :D kemény 33ft volt az ügy szóvak van még ibgyenebéd kedves válaszoló
2014. aug. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!