Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinalt itt valaki olyat,...

Csinalt itt valaki olyat, hogy hosszabb ideig egyebkent egesz egeszseges taplalkozas mellett hetente 1x nem vagy csak minimalis zoldseget, gyumolcsot evett?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tegnap egyáltalán nem ettem zöldséget mert elfogyott a fagyasztott brokkoli.

Úristen.

2013. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat, rosszul fogalmaztam. Hetente egyszer egyaltalan nem evett semmit vagy csak min. mennyisegu zoldseget, gyumolcsot.
2013. okt. 20. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem történt semmi, másnaptól újra folytatja a normális táplálkozást.
2013. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, arra gondoltam, hogy valaki huzamosabb ideig nem eszik egy heten egy napot azzal a cellal, hogy fogyjon vagy hogy karban tartsa a falanksagat. Van itt ilyen szemely?
2013. okt. 21. 16:31
 5/5 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz, éhesebb lesz... én kedden reggel befeküdtem a kórházba, nem ettem, és keserűsóval kihajtottak belőlem mindent szerdán megműtöttek és pénteken reggel kaptam egy csésze húslevest... és még élek :)
2020. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!