Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az új philips lumea szőrtelení...

Az új philips lumea szőrtelenítő ami UV fénnyel világítja meg a lábat és fájdalommentes szerintetek beválik?

Figyelt kérdés
mondjuk most 90 nap a visszafizetési garancia de nem tudom nem annyira bízom az ilyenekben:3

2014. máj. 19. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá hanem szőke nő módjára elkezded vakkuzni vele magad akkor fogod csak megtudni mi az a maradandó égési sérülés és fájdalom!


Ezek a szörtelenítők valójában IPL villanócsöves lámpák,burtális vakkuk amivel ha a növekedési fázisban vakuzod ki a szőrt akkor jóideig nem nől vissza.


Alapból van rajta egy UV szűrő ,de ennek a lényege hogy kapsz hozzá még egy plussz UV szűrőt hogy a bájos kis arcocskád ha csinálod vele ne kapjál bőrrákot .


Tudod ha kimész a napra ott is bekened magad UV ellen napvédő krémekkel és még így is csak rövid ideig maradhatsz kint mert megégsz és később bőrrák...


Én biztos hogy nem vakkuznám magamat , inkább választanám a lézeres levilágítókat mivel azokból kizárólag egy infra hullámhossz tipikusan 808nm fény jön ki ami legkevésbé bántja a bőrt sőt még kozmetikai ,reumatológiai céllal is használlják mivel szétoszlik a szövetben , így ez a nagy energia ellenére ugyan úgy megfőzi a szőr hagymát de a környező szöveteket nem bombázza káros UV és látható fénnyel.


De ezek valószínűleg elég gagyi hatásfokúak amit 100 e ft ért megvehetsz ,vagyis vagy zsebbe kell nyúlni vagy másképp kell zsebbe nyúlni a kozmetikusnál .


Az IPL vakuk talán hatásosabbak és olcsóbbak de nagyon észnél kell lenni a használatakor és szigorúan betartani a kezelési szabályokat .

Mielőtt végigvakuznád magad ,próbavakuzást kell csinálni a lábadon egy ponton ,be kell állítani a fényerőt ,és nem is egyből érzed -látod hogy megégtél e hanem fél óra múlva de akkor már késő .


Lehet hogy van benne automatikus fénybeállító de én nem bíznék meg benne,az égési sérülés nem egy álomutazás,ráadásul ha nem növő fázisban csináltad még a szőröd is ugyan úgy kinő.

2014. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem fájdalmas.

Voltam szalonban IPL-en az jobban fájt, a lézert nem is éreztem. De mind elviselhető.


Alapvetően jók a vélemények róla külföldi oldalakon. De attól még lutri.

2014. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!