Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van-e olyan most is kapható...

Van-e olyan most is kapható fülhallgató amelyik megüti hangzásban a Sony MDR-E818LP ill. MDR-E828LP szintjét?

Figyelt kérdés

Csak ilyen nyitott fazonú érdekel, "agybadugós" nem. És nyilván olyan ember véleménye érdekelne akinek van/volt ilyen fülhallgatója.


Segítségül, így néztek ki:

[link]

[link]


A Sony jelenleg kapható MDR-E820LP-je ( [link] ) vagy az MDR-E9LP-je ( [link] ) pl. szerintetek van olyan jó mint az általam fent említett előző generáció két képviselője? Vagy ezek már gyengébb minőségűek?



2014. máj. 27. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer haverom mutatott egy teljesen ilyen fülhallgatót. De emlékszem rendezgették a dolgot, melyik jobb az övé vagy egy másik.. Az is szuper volt! Azt hiszem a márkája Senon volt. De az a baj, hogy olyat már valószínűleg nem lehet kapni.. De segítségképp ha esetleg találnál egy olyant segítek: A Senonnak az egyetlen olyan fülhallgatója volt, aminek a zsinórjának anyaga olyan volt mint egy cipőfűzőé.. Egyébként az "agybadugós" változatokat is ki kell próbálni! Sokkal jobbak és a nem rontják a hallást.. Én azt pártolom, úgyhogy szerintem ha teheted próbáld ki eggyel! Ha nem vagy biztos a dolgodban szerezz be egyet egy 100 forintos boltból.. Fillérekért kapsz egyet és tesztelheted élőbe.. Ha pedig nem jött be akkor sem kell sokat aggódni a dolog miatt mert nem adtál ki érte sokat :)
2014. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Senon-t biztos hogy nem lehet kapni mert te sztem Denon-ra gondoltál ;) De azok marha drágák, így nekem nem opciók.


Agybadugóst meg azért nem akarok mert nemcsak buszon hallgatok zenét hanem pl. bringázás közben is és oda az agybadugós balesetveszélyes mert nem nem hallod ill. alig hallod a külvilág zajait. Próbáltam már ki ilyet is, azért mondom.


Amúgy az agybadugósak ugyan miért ne károsítanák a hallást?

2014. máj. 30. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!