Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy híradástechnikai boltban...

Egy híradástechnikai boltban milyen a kiszolgálás? [LENTEBB KIFEJTVE]

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogyha mondjuk sok komponensre lenne szükségem és sokfélére, akkor szánnak időt a kiszolgálásomra, vagy elhajtanak?


Most per-pill. könnyebb lenne a közeli boltban megvennem az eszközöket, és nem akarnék netes rendeléssel bíbelődni, ahonnét ki tudja hogy mikor hozzák meg. Tudom, hogy spórolhatnék rajta, de ez most nekem nem nagyon számít. (bár tudom, mindig kéne számítson, de ezt most hagyjuk)


Nem is akarnék olyan drága dolgokat, ellenállásokat, kondenzátorokat, pár egyszerű folyadékkristályos kijelző, ilyesmik, nagyrészt passzív komponensek. Viszont ezekből sok (néhány tucat) és legfőképp sokféle kéne.


Van valakinek ebben tapasztalata?



2014. jún. 2. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész és elmondod, mi kéne. Nem jártál még szaküzletben?
2014. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Bemész és elmondod, mi kéne. Nem jártál még szaküzletben?"


Izé.... szerintem a kérdésem nem teljessen erről szól!! >(


Azért kérdeztem, mert vannak finnyás eladók, akik szeretnek kekeckedni a vevővel.


Pl. >elvileg< patikában tartanak szódabikarbónát. Egyszer volt, hogy egyszerűbb lett volna oda elmennem, a közeli SPAR-ban nem volt ilyen - vagy kétszer néztem már azelőtt, egyszer sem volt.

Bementem, kérdeztem, hogy kapható-e szódabikarbóna, erre a nő : "Kérem, ez egy gyógyszertár!"


Na jó, én meg köszönés nélkül kimentem.



Szóval én már azt is el tudom képzelni, hogy kizavarnának azért, mert túl sok mindent kérek, és sokáig tartana, amíg kikeresi.

2014. jún. 3. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, a Fő utcai boltban a K. pista egy kekec eladő, a kenyeret is alig akarja felszeletelni, de tőle két sarokra a kisboltban a Sz. Piroska minden egyes ellenállást kimér, mielőtt eladja, mégha estig is tart a vevő kiszolgálása.

Ilyen válaszra vágysz? Bemész és meglátod, hogy kekec vagy nem. Egyébként meg az a munkája, hogy kiszolgál, nem túl bonyolult a felállás.


"Na jó, én meg köszönés nélkül kimentem. "

Lehet, hogy te is emlékezetes vagy az eladók számára?

2014. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!