Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi baja lehet a laptopomnak? Amikor le akarom tölteni az avastot amikor letölti azt írja a letöltő, hogy sikertelen. Már letöröltem a gépről az összes gépen gyárilag maradt vírusírtót mert nem használt semmit. Szerintetek mi lehet a probléma?
2014. jún. 19. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Remélem avastot hivatalos weboldalról akarod felrakni.

Nem tudom én is avastot használom de még sosem volt vele probléma(mármint a telepítéssel). Esetleg rendszergazdával indítsd. Vagy tedd fel a visual c++-okat Direct x-et. Lehet hiányzik ezekből valami. Nem tudom én a drivereket szoktam felba*zatni először. Utána egy avast és úgy a többi fontosabb progi.Aztán a többi meg magától. Na de nem ez volt a kérdés. Próbáld meg Rendszergazdával indítani először aztán pedig amit mondtam 2.-ára. Szép estét

Drukkolok!!!

2014. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!