Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Media markt-ba mennyibe kerül...

Media markt-ba mennyibe kerül a házhozszállítás? Ez nem félre vezetésnek minősül?

Figyelt kérdés

Alig fél órára lakom a media markt-tól, és az az igazság, hogy a honlapon 0 forintot írtak, amit akkor most nem is értek. Ez nem félre vezetés? Amikor már megrendeltem kaptam egy emailt, ahol írják, hogy van szállítási költség (habár, hogy mennyi az nincs oda írva)

Valaki tudna segíteni, ahelyett hogy az ügyfélszolgálatot ajánlja?



2014. jún. 21. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
a nevezett, kereskedelmi üzletcsoport házhoz-szállítási díjainál szerepel az is(igaz apró-betűs rész), hogy mennyi Km.-en belül ingyenes CSAK! a szállítás. (nem az a lényeg, hogy mennyi idő alatt vagy elérhető...)
2014. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Házhozszállítás:

A webáruházunkban megrendelt termékeket Magyarország egész területén ingyen – kivéve a 30 kg feletti termékeket - házhoz szállítjuk Önnek.


Felhívjuk szíves figyelmét, hogy amennyiben áruházban vásárolt terméket szeretne haza szállíttatni, a szállítási díjak eltérőek lehetnek a webáruházunkban szereplő termékekre vonatkozó szállítási díjakhoz képest. A részletekről kérjük érdeklődjön áruházainkban.


[link]

...lentebb, fel vannak tüntetve a szállítási díjak is!

"Kizárólag a webáruházban megrendelt termékek esetében!

általános csomag (30 kg alatt) ingyenes...

nagyobb csomag (30 kg felett) értékhatártól függetlenül 2999 Ft."

2014. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oh köszönöm szépen! És elnézést, azt hiszem egy kicsit bepánikoltam!:)

30 kg alattit rendeltem, szóval tényleg ingyenes lesz!:)

2014. jún. 21. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapestről 25 km-en belül ingyenes a MediaMarkt házhoz szállítása. Nekem 18 km-re ingyenes volt. (Mosógép).
2014. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!