Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az usb-s DVD-lejátszó felismer...

Az usb-s DVD-lejátszó felismeri az usb-s külső winchestert?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak a pendrive-ot vagy a külső merevlemezt is lehet csatlakoztatni hozzá...
2010. júl. 20. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
próbáld ki, legrosszabb esetben mindkettő kinyiffan
2010. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
NTFS fileformátumban formázott USB-s meghajtót valószínűleg nem ismeri fel. De egy próbát megér:)
2010. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem, ugyanis NTFS-formátumot nem ismeri és minden modellen korlátozva van a kapacitás általában 8 GB ig olvasnak! Ugyebár a vinyó meg több 8Gb-nál meg mindegyik NTFS-be van formázva.
2010. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 20. 19:15
 5/12 Jovanny ***** válasza:
Megköszönted a nem hozzáértő, hasraütésszerű válaszokat. :D Nekem egy Hyundai USB-s DVD lejátszóm van, 7000ért vettem a tacskóban. A 16 GB pendrive-ról simán játsza a filmeket, csak ha nagy számításigényű a képkocka (tükröződő víz, éjjeli kivilágított nagyváros, akkor lelassul, de nem csúszik el a hang, az is a képpel lassul. :) Na de ez más tészta. Pendrive-on nem kellett semmit szar.kodni, NTFS és kész. A 250 gigás laptopvinyóról (nem esküszöm meg, de nem emléxem, hogy FAT32-re formáztam volna) ugyanilyen szépen olvassa a filmeket, csak a hosszú fájlneveket nem ismeri. 1 szó mint 100, simán olvas kis vinyóról. Legalábbis az enyém. Oriont azért nem ajánlanék. :)
2010. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Hűűű azt a mindenit a hozzáértő hozzászólásodnak :DDD Te aztán most megmondod a tutit :) Tényleg nagy szakértelemre utal, hogy ismered a saját készüléked, csak gratulálni tudok :) Bár arra már nem mersz megesküdni hogy milyen a file rendszere a külső vinyódnak. Na szép. Drága barátom, azt én is le tudom írni hogy az LG blueray lejátszó nem kezeli, de a Philips DVD737 készülék sem. De itt általánosságba kérdeztek, típus nélkül.


Az a nagy igazság hogy a forgalomban lévő USB porttal rendelkezőasztali DVD készülékek 90%-a nem ismeri fel a nem FAT32 re formázott külső adathordozót. Egy speciális linux fut ezeken a készülékeken, a többségük upgradelhető is, de ez már némi szakértelmet igényel. A legtöbbször ez, a kérdezett probléma nem oldható meg később sem, de szerencsére az előző válaszolóé (hyundai xxx) tudja, hogy szaggat meg lelassul, ha komoly képet kell megjeleníteni ... ahhh, bagatell ... legalább is szerinte ...


Drága szakértő barátom legközelebb előbb nézz már tükörbe mielőtt leszólod mások szakértelmét ...

2010. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Jovanny ***** válasza:

Na nézzük azokat a hozzáértő válaszokat:

1. Mindkettő kinyiffan NO COMMENT

3. Biztosan nem, mert 8Gb-nál többet egyik sem lát. FAIL, mert ezek szerint van amelyik lát.

Még a Tiéd lett volna a legértelmesebb, bár nem igazán igaz az sem. Ha most nem kezdenél el nekem papolni, még OK jelet is nyomnék. Nem egy 14 éves kis csírával beszélsz, normális hangnemet is megüthetnél. Ez a fórum azt hiszem arról szól, hogy TAPASZTALATOKAT osztunk meg egymással, nem ilyen "szerintem ennek nem kellene működnie" véleményeket. Namost Nekem olyan USB-s lejátszóm van, én arról tudok írni. Ha Te is írtál volna típust, akkor már segítettél volna a kérdezőnek, de így egy kalap sz.rt sem ért az első hozzászólásod. A második már érne, mert leírod, hogy milyet NE vegyen, ha vinyóról akar filmet nézni, de közben fikázol egy hasznosabb választ, mint amilyen a tiéd volt. :S Magas lóról beszélsz, pedig semmi okod rá. A lejátszó pedig nagyon jól teljesít, 10 filmenként beszaggat 5 másodpercre. Hát ez előfordul annál a fénysebességű adatátvitelnél. Ja, még a vinyóról. Nem tudom, hogy Te milyen gyakran nézegeted a fájlrendszer milyenségét a vinyóidon, de ez 2 éve volt kb. formázva, és van rajta kívül még 3, nem tartom számon. A szakértelem nem hinném, hogy egy ilyen jellegű kérdésből/válaszból kikövetkeztethető, de azért az első válaszok kritikán aluliak. Nem gondolod? Meglepődnél a szakértelmemen. Neked is szép napot.

2010. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na pont ez volt a bajom, ahogy írtad is, egy kérdésből, válaszból nem lehet következtetni szakértelemre. Hidd el egyetlen szót sem szóltam volna, ha nem fikázod többek közt az én válaszomat is, és nem úgy kezded a mondandód, ahogy. Én is elolvastam a másokét, talán fikázhattam is volna, talán jogos is lett volna,mégsem tettem. Neked ugyan miért kell? Ha úgy érzed nem jó, nem teljes az előtted szóló, hát egészítsd ki, írd meg a saját véleményed. És ne haragudj meg érte, de semmivel nem tűnsz szakértőbbnek a témában, de ettől még alapesetben nem foglak leszólni. Ha viszont úgy érzem nem jogos a felvetésed igenis szóváteszem. Tudod ... Te kezdted ... Persze nincs harag, és Neked is szép napot!
2010. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Jovanny ***** válasza:
Az első mondat nem Neked, vagy a másik 2nek szólt, hanem a kérdezőnek, aki megköszönte a számára haszontalan válaszokat. A vigyor jel sem Nektek szólt. Belekevertük a szakértelmet, bár Én hozzáértést írtam, nem teljesen ugyanaz, a hasraütés szerű válaszok sem Rád vonatkoztak, hanem azokra, akik biztosan állítanak valamit, ami hülyeség. Ne vedd magadra. A válasz tömören: vannak lejátszók, amik támogatják a hordozható vinyóról való lejátszást, vannak, amik nem. Tájékozódj a vásárlás helyén, próbáld is ki, ha van lehetőség. Ha nincs erre mód, akkor általában 3 napig a sértetlen, eredeti csomagolású cuccot indoklás nélkül visszaveszik, vagy mást ajánlanak helyette.
2010. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 reapertheone válasza:

Na akkor én is leírom a kis tapasztalatom:

mezei orion dvd lejátszó pontos típust nem tudok írni 3 éve vásárolt tescos cucc kezeli a 160GB-os vinyót ntfs formátumba kép/videó mkv-t nem szereti ennyit tudtam segíteni sok sikert a keresgéléshez

2014. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!