Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használsz valamilyen Apple...

Stolz kérdése:

Használsz valamilyen Apple terméket? Milyennek találod?

Figyelt kérdés

iPhone, iPad, Macbook.


Miért tetszik vagy mi nem tetszik benne?


Ajánlanád másoknak?



2014. jún. 25. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Csak is ajánlani tudom! A legjobb. iPad és iPhone 3G. Nagyon gyors és könnyen kezelhető. Szép kijelző és jó fényképező. Nagyon jo minőség. Ha vigyázol rá, egy egyész életen át kitart!

Csak is ajánlom!


Man

2014. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De ez vonatkozik minden Apple termékre! Csak ajánlani tudom!


Man

2014. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en is csak ajanlani tudom. legjobb tablet. ipad air cellular. apple 4ever
2014. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy iPad Mini 2-t kaptam egy hete. Nagyon meg vagyok vele elégedve, gyors, könnyen kezelhető, átlátható es szép a kezelofelulete, szép design. Nekem az androiddal sincs bajom ( a telefonom androidos), de ha választanom kellene a kettő között, akkor egyértelműen Apple.
2014. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

iPhone 5s, iPad Air... szerintem mindkettő magasan a legjobb.

Most fogok MacBook Pro-t venni.

2014. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dando12321 ***** válasza:
Ipad mini retina iphone 4,csak ajánlani tudom
2014. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, használok. Jelenleg egy 64gb-os iPhone 5S-em van, egy 16gb-os iPad 4-em, egy 8gb-os 4. generációs iPod nanom, egy 1tb-os time capsulem, 2. generációs Apple tv-m, illetve nemrég vettem egy 13-as retina macbook pro-t. Egytől-egyig azt kell hogy mondjam, hogy elégedett vagyok. Csúcskategóriás készülékek, a legapróbb részletek is tökéletesen ki vannak dolgozva, illetve a vásárlás után nagy figyelmet fordítanak a termékek támogatására és a vásárlói elégedettségre. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
2014. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!