Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Akarok venni egy iPad Air 32...

Akarok venni egy iPad Air 32 GB Wi-Fi tabletet, szerintetek hol vegyem?

Figyelt kérdés
Kb. minden üzletben: iStyle, MediaMarkt, emag...stb 180 ezer forint, kivéve az Ipon, ott csak 160. Nekem már gyanús, hogy csak ott olcsóbb és 20 ezer a különbség.

2014. júl. 2. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt, már 140 ezerért is megkapod: [link]
2014. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt Apple Garanciával 147.000Ft. És hidd el, hogy megbízhatóak, hiszen én is tőlük vettem egy pontosan ugyan olyan iPadet amilyet te akarsz, és tökéletessen működik. Amúgy is ha valami baja lenne viheted az Andrássy Út 36.-ba. És a boltban is nagyon korrektekvoltak. Megkérdezték, hogy kibontsa-e, vagy ajándékba lesz. Mondtam, hogy magamnak lesz, és azonnal kibontotta elöttem aztán a kisfüzettől kezdve minden tartozékot megmutatott, hogy benne van, majd bekapcsolta a készüléket. Szerintem nagyon korrektek, ezért én mindenkinek őket ajánlom. [link]

2014. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vodafonelive válasza:

Az egyik oldal amit ajánlok neked az a hardverapró, mert rengeteg használt és új Air készüléket árulnak magánszemélyek jóval olcsóbban, mint az általad felsorolt boltok.

Viszont ha használt iPad-et vásárolsz mindenképpen kapcsolja ki a helymeghatározást/iphone keresést ha van rajta ilyen meg lépjen ki az iCloudból ergo a saját Apple fiókjából, mert ha nem akkor sajnos nem fogod tudni használni a készüléket. :(

2014. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!