Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fémkereső tekercsek meddig...

Fémkereső tekercsek meddig bírják?

Figyelt kérdés
fémkereső,tekercs,

2014. júl. 17. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen amíg vigyázol rá.Sokáig bírhatjaák ha nem reped meg a burkolatuk és nem kapnak párát nedvességet, márkától, gyártóltól is függhet.
2014. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tűzbe téve 129 sec.

Prés alá téve 1 sec.

X emeletről kidobva,állítólag" már zuhanás közben szörnyet hal szegény,de sose sikerült működő példányt találni.

2014. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendeltetésszerű használatt mellett gondoltam agyhalott
2014. júl. 19. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

A keresőtekercs műanyag burkolata az, ami nem örök életű. A műanyag típusától is függ. Egyes műanyagok idővel törékennyé válhatnak és a csuklós rögzítésénél eltörhet.

Én házilag készítettem fémkeresőt, a tekercse két PVC lap közé van rögzítve, de még így is jól bírja a strapát. Szerintem egy-két emberöltőt mindegyik kiszolgál, viszont az amortizáció "vasfoga" jobban kikezdheti, persze nem olyan mértékben mint mondjuk a mobiltelefonok esetében.

2014. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felteszel egy rendkívül magas IQ-jú ...kérdést 4 szóban.

mint pl meddig gurul a kerék?

Erre milyen jó választ lehet adni te szerinted??

Hogy meddig jó egy tekercs?? talán elkopik elektronoktól?


Én Az agyhalott,....te meg 1 zseni !!

2014. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,kösz mindenkinek.
2014. júl. 21. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!