Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Panel lakásom koaxkábelébe ha...

Panel lakásom koaxkábelébe ha belevezetek valami nagyfeszkót akkor ki tudja ütni a tv adást pl: az alattam lévő szomszédnak?

Figyelt kérdés
Hogyan érhetem el hogy ne legyen adása mondjuk hajnali 1 órakor? Elég idegesítő...

2014. aug. 7. 16:13
 1/5 alfonz64 ***** válasza:
Szerintem ezt ne csináld mert neked se lesz adásod mert a feszko tönkreteheti a házbeli elosztott. Meg 1 idő után megjavítják majd tesznek rá mérőt és rád verik a rongálást.
2014. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alfonz64 ***** válasza:

Kapcsold le a villanyóráját majd írd rá, hogy ne kacsold vissza reggel 7-ig mert bajok lesznek.

Amúgy meg lehet benne van a ház szabályban hogy 22:00 után nincs zajongás, vagy ha olyan hangos akkor kihívhatod a jardokat hogy ez csend háborítás.

2014. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég barbár megoldásra tettél javaslatot.


Miért nem próbálkozol vmi civilizált nmegoldással? Ha már szemtől szembe nem működik a dolgok megbeszélése, derítsd ki milyen tévéje van az ellenségednek, keríts egy univerzális távirányítót (vagy ilyen alkalmazást), és egy erősítőn keresztül hajts meg jónéhány infra ledet...

Mint egy fényszóró ha a szomszédodra irányítod, simán te magad lehalkíthatod, vagy kikapcsolhatod a tévéjét.

2014. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

NE vezess áramot bele!

Hangosan tévézik?Csak téged zavar?Most nyáron nyitott ablaknál vagy télen is zavaró?

Megemlítetted már neki problémaként?

...Próbálkozz meg "emberibb" lehetőségeket is számba venni.

Mindazonáltal(nyilván tudod) a panel az panel...:(

2014. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trafó1 ***** válasza:

Kisautomata lehúzást ajánlom én is.

Ha megkérdezi mi veri le mindig az automatát mond neki, hogy a tévéje.

2014. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!