Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! A sony vaio laptopom...

Losonc orsolya kérdése:

SEGÍTSÉG! A sony vaio laptopomnál nem sikerült a windows update frissités, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem valaki tud segíteni, mert már elegem van ebből az egészből. Februárba vettem a laptopom,, júniusba elromlott a merevlemeze, garanciás lett, visszakaptam nem rég. Először is, frissíteni akartam ugye, windows update stb...sikerült letöltenie telepítenie, utana újra kellett indítani, konfigurálások elvégzése. Ez nem siekrült, kiírta, hogy nem sikerült a konfigurálások elvégzése, módosításokat vissza kell vonni. 6 órán át vonta vissza, mire nagy nehezen bejött a gépem. Utána másnap kiírta, hogy újra kell indítani a gépem, újraínditotta saját magát, konfigurálások elvégzése megint nem sikerült, de most 8-9 órán át csinálta, addig, amíg nem bírtam tovább, felújítottam a windowsot. Tegnap beállítottam, hogy egyszerre ne sok frissitést töltsön le, mert olvastam az interneten, hogy ssok frissités által összeomolhat a gép, ezért nem sikerül a konfigurálás. Így bejelöltem 39 frissitést, 198MB volt, minden oké volt, a konfigurálás eljutott 98%ig, erre megint kiírta, hogy nem sikerült...megint felújítottam a gépem. Miért nem sikerül sose? Mi lehet a baj? Folyamatosan ezeket dobja ki, már elegem van..nem lehet azt mondani, hogy biztos ráférne egy újratelepíté, mert most lett újratelepítve a szervízbe..Kérem valaki segítsen!

2014. aug. 17. 11:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!