Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik média lejátsót ajánlját...

Melyik média lejátsót ajánljátok 9 ezer forint ig?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
15nél kezdődnek amit érdemes megvenni, a következő lépcső 25-28e
2014. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is.

De egyes set top boxok elég jók lejátszónak is.

Nekem van egy WayteQ HD-95RF, eddig még mindent le tudott játszani. A menüjével nem vagyok megelégedve, kissé nehézkes kezelni. De ha már megy, akkor nincs gond. Érdemes utánaolvasni, lehet vannak jobbak is.

2014. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éss ha azt veszem ami neked van akkor nem múszáj arról fognom a csatornákat ugye?
2014. aug. 26. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem....:)

Nekünk is kábeltévé van, nem erről tévézünk, csak videólejátszónak van használva szinte. Vagyis hát anyám nézi rajta azokat a filmeket, amiket letöltök neki. De ha nagyritkán leáll a kábel, akkor addig lehet vele nézni az ingyenes csatornákat.

2014. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! :)
2014. aug. 27. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!