Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valószinűleg elromlott az...

Valószinűleg elromlott az időzítővel ellátott villanyunk, nem akar lekapcsolódni. Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Csak úgy birom lekapcsolni, ha a biztosítékot lenyomom, de akkor máshol se ég. Kint a házfalon van végig, 6 db lámpa és időzítve kapcsol, én vezérlem manuálisan, 1 perctől 10 percre lehet beállítani, hogy mikor kapcsolódjon le. Jó kis masina volt eddig. De folyamatosan ég már kb fél órája és egy kicsit húzós lesz így a villanyszámla. Hogy kapcsoljam le? És ciripel a kapcsolószekrényben a vezérlője.

Segítség!


2008. aug. 7. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ez így elég kevés információ ahhoz, hogy értelmes választ lehessen adni.(időzítő típusa, ha maszek, akkor néhány paraméter...)

szólj valakinek, aki ért az elektronikai cuccokhoz. ha nem értesz hozzá, akkor azt javaslom, hogy inkább ne piszkáld, mert a 230 igen nagyot tud rúgni...

2008. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

GLE 5 Ganz KK ez van rá írva és lépcsőházi kapcsoló. Hiába tekergetem nem kapcsolódik le a lámpa. :(

Nem értek hozzá ez tény, úgy gondoltam itt valaki majd ír okosat. Persze holnap megnézetem, csak nem szerettem volna sötét éjszakát, mert hát nem fogom úgy hagyni egész éjjelre és lekapcsolom a biztosítékot.

Köszi a válszt.

2008. aug. 7. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki lehet cserélni, a javítás többe kerül mint egy új, ha találsz rá szakembert. Javítani ma már nem éri meg az ilyen dolgokat.

Szokott az időzítő belsejében lenni biztosíték, de kicsi az esély, hogy az ment ki, mert akkor nem is világítana. A ciripelés is azt sejteti, hogy nagyobb a baj mint egy biztosíték.

2008. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!