Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meg lehet egy kicsit tuningoln...

Meg lehet egy kicsit tuningolni a fülhallgatót?

Figyelt kérdés

Vettem egy headsetet , Maxell márkájú. Sajnos az a helyzet , hogy nem hozta a várt hangerőt , se mélyt , a telefonomon normális equalizer van , nem azzal van a gond , hanem a fülhallgató gyenge , de persze én ezt nem tudhattam mielőtt megvettem.


[link]


Ez lenne az. Kérdésem az lenne , hogy nem -e lehetne valahogy 'megpöckölni , hogy jobb teljesítményt adjon , vagy ez alapból ilyen sz*r ?



2014. szept. 2. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapbol gyenge, varialni nem tudsz vele. Nem tudom mennyit adhattal erte, de olyan 3000-4000 forinttol felfele lehet mar talalni kellemesen hangzo fuleseket.
2014. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Ezt kukázod és veszel egy minőségibb fülest.
2014. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez bizony ilyen. A márka miatt valami használható dolgot várna az ember, de hiába.

Én is 2 ezerért vettem egy Maxell agybadugóst,nem vártam én csúcs minőséget, de halk volt és zenéhez teljesen alkalmatlan telefonhangú szemét. Ha valami bazárban veszek kétszázért valami névtelen vackot, akkor nem csodálkoznék, de szerintem jobbat is találnák ennél azok között is.

Azért bíztam benne, hogy meg fog felelni, mert a fejhallgatójukkal meg vagyok elégedve.(Maxell Retro DJ)

2014. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is csak az ár számít kizárólag, érdemes az erre specializálódott fórumon szétnézni, érdeklődni.


[link]

2014. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!