Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás előtt állok...

Laptop vásárlás előtt állok érdekelne, h mennyire lenne jó ez a gép játék szempontjából nézve? HEWLETT PACKARD Pavilion Windows 8- 2 magos proci:Core i5 2.3 ram:8GB videókártya: AMD Radeon HD 8670M 1GB merevlemez: 1TB

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Hat jo volna de a 2 mag?Hat azert lehetne tobb is meg windows 8?alig van ra jatek ami megy rajta windows 7 ultimate ajanlom jatekok szempontjabol a vidikarttya az jo.ugyhogy ez jo lesz jatekokhoz
2014. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Pavilion a Hp legmocskabb szeriaja, valamint a videokartya tobb uj jatekhoz nem lesz elegendo.Konfig tobbi resze okenak tunik. Miket szeretnel jatszani?
2014. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gép nevét kellett volna leírjad, ez nem asztali gép, hogy csak a komponensek számítnaka, itt nagyon fontos a gép minősége, a Hp Pavilion széria minősége kiritikán aluli, egy ilyen gépet sem szabad venni
2014. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen itt laptopról van szó mint ahogy azt írtam is a kérdésem elején. Játék szempontjából pedig a fifa ami igazából leköt meg heroes stratégiai csak ugye ezekből is mindig jön az újabb kiadás és a másik laptopom is régebbi volt ezért gondoltam felteszem ide a kérdést de ezek szerint akkor ez nem túl jo választás bár nekem annak tűnt
2014. szept. 4. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!