Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi pénzt érdemes SATA...

Mennyi pénzt érdemes SATA kábelre költeni?

Figyelt kérdés
Olyan SATA kábelt szeretnék venni, ami viszonylag gyors (már ha van olyan, hogy gyors meg lassú (adatátviteli sebesség)), strapabíró (szerintem kb. 3 évet ki kellene bírnia) és elég lenne 30-45cm (a hossz befolyásolja a sebességet?). 3 darabot akarok venni, az egyiknek az egyik vége 90°-ban hajlítottnak kellene lennie a csatlakozónak (2 normál, 1 90°-s). Valaki, aki értette a dolog lényegét, összefoglalja szaknyelven (hogy mit mondjak majd a boltban)? Külön van SATA1, SATA2 és SATA3 kábel (SATA1 alaplapom van, SATA3 merevlemezzel)? Egyébként kiejtésileg 'sata' vagy 'szata' (vagy 3. eset)? Előre is nagyon köszönöm! :)

2014. febr. 11. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen SATA kábel jó, nincs köztük különbség.
2014. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Csak azért kérdeztem, mert láttam 150ft-ENTYX meg 1000ft-set is. Mondjuk a 300 körül?
2014. febr. 11. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél,amin van fém csat.
2014. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!