Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a Zippo eredeti? (link a...

Ez a Zippo eredeti? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

Vaterán találtam ezt a gyújtót, szerintetek eredeti, vagy olcsó másolat, ha másolat is, érdemes megvenni?(ára:2500Ft)

[link]

[link]



2014. szept. 26. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt vannak eredeti Zippo-k. Nézd meg az árakat és döntsd el, hogy eredeti-e a vaterás fos.


[link]

2014. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Új Zippot lehet kapni 4500Ft-tól, ezt eddig is tudtam, használtan elképzelhető, hogy a felét éri, szóval ezzel nem nagyon lettem kisegítve, amilyen megvető módon írtad feltételezem egy hamisítványról lehet szó.
2014. szept. 26. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Máshogy írom, akkor. A gravírozottak 8-10 ezernél kezdődnek. Van 4500-ért is de az sima. A vaterás meg gravírozott a fenti linken.
2014. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!