Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Zippo öngyújtó eredeti zippo...

Zippo öngyújtó eredeti zippo benzinnel, S alakban a vatta közé tekergetett kanóccal ha hosszabb ideig áll, (pl 1-2 óra) nem gyullad elsőre. Normális? A kanóc lehet a baja? Itthon találtam, nem tudom, hogy eredeti zippo-e.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Rosszul gyújtottad. Nem elég határozottan. vagy szovjet gyártmányú a tűzkő.

Én elvesztettem a Zippomat, két év múlva megtaláltam, száraz helyen volt, elsőre gyulladt.


Régen ezzel játszottak egyféle orosz rulettet. 10 gyújtás. Egy kézzel. Ha nem gyullad meg egy ujjad bánja, mert le kell vágni.


Hogy eredeti-e az alján látod belenyomják a fémbe dombornyomással a gyártót és a gyújtó fajtáját, mert nagyon sokfélét gyártanak.

Mivel katonai beszállító is, nem lehet többször gyújtogatni. Elsőre kell. A második gyújtásra a mesterlövészek este már leszednének.


Egyébként szokj le a dohányzásról! Mert abba is bele lehet halni, nem csak a többszöri gyújtogatásba.

2010. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Igazából a kanóc volt a baja, vettem bele eredetit, és azzal üzembiztosan gyullad.

Tűzkőnek valami piros festésűm van, fater szerezte nagyon régen valahonnan.

2010. aug. 27. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen színű?
2011. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!