Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerul egy eredeti...

Mennyibe kerul egy eredeti Zippo ongyujto?

Figyelt kérdés

Egy gravirozott vagy regi gyujto tobbet er? Egy husz ev koruli gyujto ertekesebb mint egy mai?

[link]

En egy ilyen gravirozott gyujtot szeretnek mint a kepen es jo lenne ha 10 evnel mindenkeppen oregebb lenne mert azon meg a regi romai szamos jeloles van.


2011. szept. 26. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, a nagy gyűjtőknél biztos többet ér, de igazából erre életre szóló garancia van. Egyébként meg szerintem olyan 3500-tól kezdődik egy vadi új, ha akcióban kifogod, bezárólag a gravírozott marblros, jack denielsesig, ami kb. 30 ezer jó magyar pénz lehet. Én tuti a legolcsóbbat venném:)
2011. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy régi gyújtó többet szokott érni, ha kitűnő állapotban van, és van valami gravír, vagy egyedi. Érdemes körülnézni internetes licitoldalakon, Vatera, Teszvesz, ott viszonylag jó áron foghatsz szép, régi de mégis jó árban lévő darabokat. Énis ott vettem a Zippom, igaz nem régi, pár hónapos volt, de használatlan volt, és egy ilyen a boltban 12 ezer körül volt, itt 7 ezerért megkaptam. Ezt tudom tanácsolni, vagy körül kell nézni több helyen.
2011. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!