Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ionizátor. Ez mennyire van...

Ionizátor. Ez mennyire van messze a működéstől? Csak áramot kell neki adni? Mik azok a 4 kiálló fekete kábel? Azoknak állniuk kéne valahogy? Milyen lehet ennek a kimenete hány nm re ajánlott vajon? Mivel japán csak van benne valami minőség.

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 8. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Kínai ez, az biztos. Viszont azok a kiálló izék az ionizálók. Nem ajánlatos taperolni őket, mert egy egész ménes lakik bennük. Érdemes egy rács mögé helyezni.
2014. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valóban kínai elnéztem. :)


Igazából azt nézem hogy ha "bedugom" és megy, akkor minek vegyek "kész" terméket amikor ez a töredékébe kerül?


Ezt néztem ki amúgy.

[link]


Viszont elképzelésem nincs hogy lehetne összehasonlítai a kettő teljesítményét. Wattal lehet vajon számolni? Az ebayes annyit mond hogy High Output meg hogy kevesebb mint 1 watt. A conrados meg azt mondja 1.5 watt és hogy max 50 nm - s szobába.


[link]


Itt egy másik ez már elárulja magát hogy Anion quantity:15 million pcs/cc air at distance 5cm. Jó lenne tudni ez vajon hány nm - re ajánlhatónak számit.

2014. okt. 9. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában nem érnek sokat. Kellene mögé egy ventilátor, is, és akkor talán egy 12-15m2-es szobába elég.
2014. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hmm... Közben találtam ezt

[link]


Azt nézem ez trilliós számokról beszél ellenben az eddigi millióssal. Ez 400 quare re javasol az 37nm. Lehet az előző feljetős akkor. De lehet csak még nekem nem tiszta. Nem is értem még ezeket a számokat.

2014. okt. 9. 08:33
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez azt mondja hogy 51 - 150 cubic meter per hour az bőven jónak tűnik.


Egy kisebb szóbába kéne. Viszont arra jó lenne ha bőven elég lenne ennyi az elvárásom. Hmm venti szerintem fölös de nemtudom.

2014. okt. 9. 08:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen két kis pamacs az ionizátor rész, akkor kell a venti szerintem. Egy kész ionizátorban azért teljesen más méretűek a tüskék.


[link]

2014. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sándor G ***** válasza:

Hülyeségekre kerestek rá a neten, ezek ugyanis kínában gyártott anion-modul,áramkörök, az ebay-on reklámozott gagyi epoxigyantába öntött, elektronika+sokszorozó van benne, és a Hv-out, csak 3-4KV, vagyis édeskevés egy komplett ionizátor szerelvény, hegyekkel-tüskékkel, való meghajtásához.

Amennyiben rendelsz belőle, és rádugod egy adapterre, meg forrasztasz rá egy rézdrótból készült pamacsot, akkor sem érezhető ionszél, az anion kibocsájtás is elég csekély lesz..

2016. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sándor G ***** válasza:

2/7-nek, én mint tapasztalt ionizátor-készítő, mondom neked, hogy a conrados 1,5W-os szobadísznek való cucc, sem ér semmit, még elektronika Hv.impulzus trafó sincs benne, a leadott teljesítmény, és az ionszél gyakorlatilag nulla..

Magyarul eladják a szép formatervezett dobozt,potom pénzért,a kispénzű átlag alatti, embereknek.. röhej.

2016. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-asnak: Sándor, javasolj, légy szíves, jó típust. köszönöm
2023. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!