Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot kérni. Mit...

Szeretnék tanácsot kérni. Mit ajánlanátok a lentebb írtak alapján? A pontos kérdésem, melyik döntés lenne célszerűbb, jobb, okosabb, tanácsosabb. Esetleg van más megoldás szerintetek? Mit ajánlanátok oválok, mélyládák terén max 20. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
Egy 6 hangszórós renault megane-t vezetek. Az ajtókban és hátul lévő hangószórk nagy basszusnál vagy közepes basszunál de hangosan, eléggé recsegnek már. 2 lehetőséget látok magam előtt. Az egyik, hogy 2 ovált vennék hátra és 65-35%ban hátra állítanám a balance-t. A másik lehetőség az lenne, hogy minden hangszórót magasra és középmagasra állítok a fejegységen, és veszek egy mélyládát az autóba. Így a hangószórók adnák a magas hangot, a mélyláda pedig a mélyet. Ötletek? Vélemények a 2ről?:)
2010. jan. 23. 13:36
 1/5 anonim válasza:
meg akarod dugni a kocsid?:DDD
2010. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bele se merek gondolni ez, hogy merült fel benned. Bár képzelem milyen értelmi szinted lehet kisfiam. Ez nem válasz. Sztem anyukád jobban örül ha neki humorizálsz. Engem nem érdekel a vicces megszólalásod. Ugyhogy keress erre másik kérdést:) Thx :D
2010. jan. 24. 23:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Annak az embernek a válasza érdekel aki értelmes hozzászólást tud írni. Az ilyen "de vicces vagyok" hülyegyerekek marhasága nem. Azért mert jó hangtechnikát akarok a kocsiba, nem feltétlen akarom "megdugni" ahogy te írtad. Te kis anyakedvence:D
2010. jan. 24. 23:29
 4/5 anonim válasza:

Hát nem én tettem a szex témakörbe:))

csak már átrakták:D

2010. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ettől a kérdésed nem kevésbé morbid vagy gyerekes nemde?:D
2010. jan. 26. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!