Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elektromos cigi mennyire...

Az elektromos cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés
Mármint sok mindent olvastam róla, de nekem azokból az jött le, hogy nem annyira...egyes ismerőseim azt állítják, hogy egyáltalán nem az, mások azt, hogy károsabb, mint az igazi, a harmadik fele meg azt, hogy nem annyira. Most mi az igazság?:D

2014. okt. 11. 15:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ha egy egyén láncdohányos az azért van mert függő... A cigarettában a NIKOTIN okoz függőséget. Ennyi a történetem!
2014. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
14 éves koromtól cigarettáztam, a kis párom unszolására abbahagytam, de sutyiban muszáj volt rágyújtanom, mert azt hittem megesz a fene. Emellett köhögtem reggel, nem tudtam futni 3000 métert anélkül, hogy megfulladok stb. Aztán egyszercsak vettem egy elektromos cigit, és nekem működött. Érzek ízeket, nem fulladok reggel, nem kell titkolóznom-hazudnom-dohányzóhelyet keresnem-stb, tehát csak ajánlani tudom. Persze tudd, hogy a legtöbb e-cigi mintabolt lehúzós, viszont vállal garanciát. Ha pl. fasttechről rendelsz, az olcsó, viszont ha elromlik, nehezebb bármit csinálni. Vaper.hu oldalt ajánlom figyelmede.
2014. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!