Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LG Smart TV probléma! Peer...

LG Smart TV probléma! Peer failed to perform TLS handshake? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Van egy LG okos tévénk. Olyan gondom van vele hogy nem jön be rajta a facebook, és egyéb profilok, mit pl az OlX profil. Ha beírom a böngészőbe ezt írja ki: peer failed to perform TLS handshake. eddig jó volt, egyik napról a másikra jött elő.

Tudnátok segíteni , hogy mi lehet a probléma? Mert sehol nem találtam rá megoldást.

Előre is köszönöm :)


2014. nov. 3. 14:45
 1/2 avogel válasza:
2014. nov. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi ezt már néztem én is! De nem segített.

Ha esetleg valakinek ilyen problémája lép fel, nekünk végül az lett a megoldás, hogy amikor kidobta hogy új frissítés elérhető, letöltöttük, és magától megjavult! Igaz majdnem 1 hónap telt el addig! :) Azért köszi! :)

2014. nov. 17. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!