Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumnia gyenge elem?

Nokia Lumnia gyenge elem?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az okostelefonokat altalaban 2 naponta tolteni kell, az enyem 2 3 napig birta, kb fel eves...en nem sokat bongeszem , de megis mostanaban egy napot sem bir ki es van, hogy hozza sem nyulok egesz nap mert munkaban nem hasznalom...valami baj van vele, vagy mind igy viselkedik ?

2014. máj. 18. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Több tényező is lehet.

1- a 8.1-es winfos frissítés jobban meríti az aksit. Ez kb onnan adódik hogy a csempék korábbi 20-30 perces frissítés helyett beállíttál egy rövidebb frissítési stádiumot vagy maga a redszer állította be. De ez sem okozhat ekkora különbséget.

2-Elhasználódott az akumlátor. Amit kötve hiszek.

3-Valami app fut a hátérben. Bár igaz a windowspohne multitaskja nem is igazi muktitask és nem jobb az android multiaskjánál mert igazából nem fut a háttérben csak előretőlti, elmenti a memóriában ahol abba hagytad és onnan folytatod. Kb mint egy superfect asztali windowson. De ha nem lenne igazam majd kijavítanak a profik a wp multitaskban.

Esetleg valami aksi százalék mérő csempe garázdálkodik.

4-Valami hardveres hiba ami most jött ki rajta.Megnézhetnéd vagy elvihetnéd szervízbe.

2014. máj. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy ne nagyon legyen a későbbiekben kavarodás az előre töltés után, hibernálja,elmenti ahol…

A multitask részhez.

2014. máj. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyszer toltottem 1 2 orat mert el kellett mennem vhova es feltem h lemerul es erdekes volt mert felmelegedett, melegnek ereztem ami elotte es utana soha nem tortent meg , a tolto feje is meleg volt...es ez ido utan lett ilyen gyenge...nem tudom h van vmi koze hozza ...az alkalmazasokat amik lehet zavaroak lehettek kitoroltem...de igen, van egy szazalekmerom es az a feltoltes utan jo h nem fel oraval mar mondja h az elem hamarosan merulni fog ha epp nyomogatok rajta valamit.
2014. máj. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!