Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb digitális...

Melyik a legjobb digitális rajztábla ennyi pénzkerettel?

Figyelt kérdés
10-ezer ft-ért szeretnék venni rajzolásra digitális rajztáblát. Sajnos nem tudom melyik jó, nem értek hozzá, nem szeretnék nagyon vackot venni.

2014. nov. 24. 16:13
 1/2 anonim válasza:

Nyilván a Wacom a legjobb, övék az eredeti ötlet, csak erre szakosodtak, egy nagyon megbízható, profi márka, de az ára sajnos messze meghaladja a tízezer forintot - az Intuos Pen Small húszezer forintért kapható, ennél csak feljebb vannak az árai. Ha ráér és tudnál még gyűjtögetni, mindenképpen azt tanácsolnám, hogy erre fektess be, mert megéri.


Ha nagyon a tízezer forintos árkategóriában kell gondolkodni, akkor a Genius az a márka, amiről még rajztáblák terén viszonylag jókat hallhat az ember.

Például:

[link]

Itt olvashatsz is az eszközről pozitív véleményeket, de ha itt GyK-n rákeresel, akkor is találhatsz róla véleményeket. Például:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..

2014. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Seven05 válasza:

Sziasztok. Nekem egy számítástechnikai üzletben ajánlották ezt a digitális rajztáblát: [link]


Viszont, miután jobban utána jártam észre vettem, hogy ez csak lehúzás lenne és hogy van ettől jobb is: [link] Legalább is a fórumok szerint a Wacom az egyik legjobb ebben a témakörben. Vagy ez a típus https://www.youtube.com/watch?v=TYGVW-D5bWM Árkategóriában, kb max 30-ig mennék el, de érdekelne a véleményetek, ha a rajzon kívül, nem igazán Manga, ha nem festéstől kezdve másra is szeretném használni, akkor, aki esetleg szakértője a dolognak, melyiket javasolná??? Válaszotokat előre is köszönöm.

2014. dec. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!