Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális rajztáblát szeretnék...

Digitális rajztáblát szeretnék venni! Ti milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok profi rajzos, de már igazán szükségem lenne egyre, mert észrevettem hogy gépen sokkal jobban tudok rajzolni mint lapra. Eddig Paint Tool Sai-n rajzoltam egérpaddal, de őszintén szólva bazinehéz volt. Leginkább animés/manga stílusú rajzokra használnám, Paint Tool Sai programmal. Milyen fajtát ajánlanátok? Árban nem szeretnék túl drágát.

2014. okt. 18. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:

néztem már ki párat:

Bamboo Manga Pen & Touch

Wacom Intuos Manga

Wacom BAMBOO Pad USB

Wacom Intuos Pen

de igazából fajtákat konkrétan nem tudok, ezért is kérném ki a véleményeteket, hogy melyik a legjobb, és árban sem olyan horribilis.

2014. okt. 18. 15:56
 2/4 Lili Charli gazdája válasza:
szia én is nagyon szeretnék digitális rajztáblát én árban a wacom egészen kedvező volt....és sok mindenki szerint meg is éri youtubon szefi videót is csinált róla ha beírod hogy szefi studio megtalálod ott keresd meg a digitális rajztáblát....ott a commentek és video is segít kicsit mindenesetre ha döntöttél mindenképp írj nekem,mert nagyon jó lenne tudni melyiket válasszam...remélem neked is tudtam valamiben segíteni
2014. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia!Végül megkaptam, Wacom Intuos Manga és nagyon jó, könnyen használható és semmi panaszom rá! Nekem az nagyon bevált, és nem is olyan drága
2014. nov. 14. 17:46
 4/4 Lili Charli gazdája válasza:
nagyon köszönöm !!!!! :)
2014. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!