Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális rajztábla ideális...

Digitális rajztábla ideális lenne animációk készítésére?

Figyelt kérdés
Szeretnék készíteni egy animációs rövidfilmet, sok programot végignéztem, azonban mindegyik túlkomplikáltnak tűnt, majd kaptam egy fülest, hogy próbálkozzak digitális rajztáblával, meg fogok lepődni milyen egyszerű. Valóban olyan könnyű használni, és ésszerű vállalkozás lehet elkészíteni vele egy 5 perces rövidfilmet, aminek minden képkockáját megrajzolom/szerkesztem? A válaszokat előre is köszönöm!
2014. dec. 5. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha digitális rajztáblád van, akkor is használni kell valamilyen programot, a digitális rajztábla csak az egeret helyettesíti "tollal". Ugyanúgy meg kell békélned valamelyik programmal.
2014. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!