Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenovo laptopokról mi a...

Lenovo laptopokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kell nekem egy laptop, és gondoltam 150ezerig megyek el. Olyan kéne ami elvisz mondjuk egy Assassins creed 3-at. Igazából nem nagyon értek a dologhoz de találtam egy ilyen oldalt: [link]

szóval csak annyi hogy szerintetek ezek a laptopok képesek gyorsan működni, és nem esnek össze 4 év után? Még soha nem volt laptopom és a családomban sem senkinek, ezért nem is értek hozzá. köszönöm ha valaki válaszol!!!



2014. dec. 28. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A thinkpad széria ami jó sokáig bírja, de azok nem játszásra vannak kitalálva. Az alap lenovokat is jónak tartják.
2014. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kérdező.. ***** válasza:
Jó márka.Nekem volt 1 éve egy Lenovo IdeaPad G580 laptopom a 8gb ram és i5-ös procival,160k-ért vettem.Akkoriban a lenovo volt a legjobb ár/érték arány.Megbízhatóak is,legalább is nekem nem volt semmi problémám vele.
2014. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Okes laposok, de AC 3-at maxon nem fogsz jatszani 150-es lapossal. Olyat viszont talalsz, ami low-medium beallitasokkal el fog boldogulni vele.
2014. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most nem érdemes venni, mert a szervíz, amelyik a garanciális javítással foglalkozik, nem áll a helyzet magaslatán, konkrétan, hónapokat kell várni, amíg foglalkoznak a gépekkel, ebben az esetben sem biztos, hogy jó lesz a gép, amit visszakapsz
2014. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezeket három évig nem kell szervízbe vinni. Az enyém elmúlt egy éves, eleinte szórakozott a touchpad, ugrált a kurzor, aztán "rászoktattam" az egérre. Most már nincs vele gond.
2014. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én pont egy lenóvorol írok 4 éves és még nem volt szervízben ,nagyon megbízhato gép.
2014. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmnek van laptopja és neki viszi az AC3-at, le kell vennie a grafikából valamennyit az igaz, de úgy pedig simán elviszi. Persze nem vagyok akkora gamer hogy azt mondjam, villámsebesen fusson, csak ne akadjon nagyon meg ilyenek... :) köszönöm az eddigi válaszokat!!
2014. dec. 29. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van (csak alapgép, de nagyon jó): Lenovo Ideapad G505. 4 GB memória, AMD procis, Free MS-DOS, optikai meghajtóval, Windows8 lett volna (ilyen driver CD-t adtak hozzá), jelenleg Windows7 Home Premiunm van rajta, 64 bites.
2014. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi :D, de mit értesz az alatt, hogy "alapgép"? és az ilyen szakfogalmakat hogy MSDOS meg processzor milyen meg minden amit leírtál, és mások is... ezeket nem nagyon értem :((( igazából fogalmam sincs hogy mik ezek pedig tudni kéne... nem tudtok valamiféle magyarázószótárt vagy ilyesmit?
2014. dec. 29. 19:24
 10/14 anonim ***** válasza:

Alapgép: nem a gamer kategória, hanem napi munkára, otthoni használatra (böngészés, levelezés, videók, filmek nézése, egy-két egyszerűbb játék stb.). 2-4 GB memóriával.

Gamer gép: MINDEN játék, a legújabbak is pazarul fut.

Intel vagy AMD processzor: ki melyiket kedveli, nagy különbség ma már nincs.

2014. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!