Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen android okosórák...

Milyen android okosórák érhetők el Magyarországon sport célra?

Figyelt kérdés

Mint adatelemző, szeretném a legtöbbet kihozni az edzésemből, és ehhez jó lenne egy kis nyers adat saját magamról. :) Rengeteg edzéselméletet tanultam versenyző koromban, tudom, milyen pulzushatárok között kellene ingadoznom az edzés mely részén, stb. Ha lenne egy eszközöm, amivel tudok vérnyomást és pulzust mérni, az nekem rengeteget segítene abban, hogy az aktuális állapotomhoz igazítsam az aznapi edzést. (Sajnos nagyon hajlamos vagyok a túledzésre, amivel a saját fejlődésem ellen dolgozom...)


Szóval funkciók, amik engem érdekelnének: pulzus/vérnyomásmérő, esetleg GPS a futáshoz. Ha Endomondo/Runtastic kompatibilis, annak külön örülnék. (Vagy annak is, ha tudtok olyan appot ajánlani, amiből kiexportálhatom a nyers adatokat egy táblázatba/adatbázisba, hogy lefuttathassam rajta a magam kis statisztikáit.)



2014. dec. 29. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a FitBit termékeit ajánlanám, azok a legjobbak erre a célra, de nem tudom itthon mennyire kapható.

Expansys-on mindenesetre úgy néz ki van/lesz: [link]

2014. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, valóban megfelel minden elvárásomnak. :) Elkezdek gyűjteni rá! Ment a thumbs up.
2015. jan. 1. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!