Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Online rendelt terméket...

Online rendelt terméket hogyan kell visszaküldeni?

Figyelt kérdés

Már sokszor rendeltem internetről de még sosem küldtem vissza semmit. Elvileg nem lehet értéknyilvánítással,portós és utánvéttel terhelt csomagban visszaküldeni mert nem tudják átvenni. Akkor csak simán felkell címezni és minden bonyolítás nélkül feladni? Amit küldtek számlát küldjem vissza?

Tudom, elég gógyi a kérdés de nem akarom,hogy a végén pénz és termék nélkül maradjak.:DD



2015. jan. 24. 23:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: Utánvéttel fizettem így nem tudják mire visszautalni a pénzem, ilyenkor mivan?:D Kapok valami kuponszerűt?
2015. jan. 24. 23:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt se tudjuk honnan rendeltél mit, nem lenne célszerűbb, ha felhívnád az ottani kedves ügyfélszolgálatot, hogy mi a teendő?
2015. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

melyik NET-áruházról, szaküzletről van szó?

(mert aannak az ÁSZF-ben részletesen le van írva, a visszaküldés és a kártalanítás módja!)

de, "érték nyilvánítással", nem zárhatják ki (NFH ezt tiltja)

"utánvét és portó..." -san visszaküldést, egyértelműen kizárja minden Online áruház (ezt nem tiltja NFH)

lényeg az, hogy feladóvénnyel, csomagként add fel a címükre! (természetesen Te, fogod viselni a postai vissza szállítás költségét), de így a feladóvénnyel a kezedben, haq 30 nap elteltével sem utalják vissza a feladóvényen feltüntetett címedre a NET-ről rendelt árú, kifizetett ellenértékét... van mire hivatkoznod, és így már jogos reklamáció esetén, bevonható a NFH. is)

FONTOS! a kapott feladóvényre nagyon vigyázz! és pontosan tüntesd fel rajta a visszaküldött árucikk megnevezését, típusszámát és az értékét!!!

(? Futárral NEM tudod visszaküldeni?, ezt nem támogatja a NET-es áruház?)

2015. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!