Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módon és áron lehet...

Milyen módon és áron lehet visszaküldeni terméket az angol Sportsdirect áruháznak? Ha az Ő hibájukból rossz termék érkezett akkor a postaköltséget és a cipő árát is visszafizetik?

Figyelt kérdés
Sokszor rendeltem már eddig, ha gond is volt korrekten visszautalták a pénzt. Most a kisfiamnak rendeltem egy pár nike cipőt és felemás cipő van a dobozban. Két különböző színű. Lefotóztam elküldtem neki, és azt írták küldjem vissza. A magyar posta oldalán tönn mint 9000Ft a postaköltség. nem tudom erre lenne-e valami más megoldás?
2014. márc. 10. 12:50
1 2
 1/13 Maki81 válasza:
Helló! Én is hasonlóképpen jártam, igaz még csak most rendeltem először. A rendelt cuccok rendben meg is érkeztek, de az egyik pár Nike cipő felemásra "sikeredett". A jobbos stimmel azzal, amit rendeltem, viszont balosként egy teljesen más típus került a dobozba. Jelenleg még az emailezésnél tartok. Jelen esetben nem az ő dolguk lenne a visszaküldés intézése, ha már az ő hibájukból kell visszaküldeni?
2014. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én már máskor is jártam így. De akkor nem kellett visszaküldenem visszakaptam az árát. Most írták küldjem vissza. De a posta kb 9000ft. Több mint a cipő. Írtam nekik újra h.akkor ugye mindent visszafizetnek. Várom a választ. Nem az én félpár cipőm van nálad? :)
2014. márc. 11. 23:08
 3/13 Maki81 válasza:

Helló! Ma jöt meg a válasz email, melyben annyit írtak, hogy a FAQ- ban foglaltak szerint járjak el.


KÉRDÉS - Hibás terméket kaptam. Hogyan küldhetem vissza?


VÁLASZ


Ha azért küldi vissza az árut, mert Ön szerint az áru hibás, megvizsgáljuk az árut, és emailben értesítjük Önt a visszatérítésről ésszerű időn belül. A visszatérítést vagy a cserét igyekszünk a leggyorsabban lebonyolítani, és az email kézhezvételétől számított max. 30 napon belül értesítjük, ha Ön hibás áru miatti visszatérítésre jogosult. Az Ön által visszaküldött hibás árut teljes mértékben visszatérítjük, beleértve a szállítási költségeket, vagy pedig, ha van, csereárut biztosítunk.


Lehetőség szerint adja meg a következőket:


> Az Ön rendelésszáma

> Termékkód/terméknév

> Részletes hibaleírás

> Hogy Ön a pénzét kéri vissza, vagy csereárut kér


Javasoljuk, a terméket ajánlva küldje vissza. A visszaküldési cím ez:



Visszáru

B blokk

Brook Park East

Meadow Lane

Shirebrook

NG20 8RY

2014. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen ezt tudtam. Csak az a baj, hogy hogy küldöd vissza? magyar postán keresztül közel 9000Ft a posta:( Nekem is jött pont tegnap este válasz. Azt írja a DHL-lel küldjem vissza. ha jól értelmezem akkor ők intézkednek, de ezt még most pontosítom velük. Mert ha én adom fel magánszemélynek számítok, de ha ők intézkednek kedvezményes áron küldik vissza.
2014. márc. 18. 09:26
 5/13 Maki81 válasza:
Na nekem ilyet nem írtak, hogy DHL, csak annyit, hogy nézzem meg a FAQ- nél és aszerint járjak el.
2014. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Maki81 válasza:
Egyébként, ha jól néztem, a DHL- lel 15.000 körüli a szállítás díja, ha neked kellene visszaküldeni.
2014. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elvileg ők intézkednek. Azt írják küldenek autót. Na kíváncsi vagyok:) Végülis nekik kell fizetni a postaköltséget a leírás szerint. nekik sem mindegy mennyiért küldöd vissza.
2014. márc. 19. 09:04
 8/13 Maki81 válasza:

Nekem tényleg csak annyit írtak, hogy nézzem meg a FAQ- t és aszerint járjak el.

Vagy rossz helyen írtam?


[link]


A legördülő "Tárgy" mezőbe mire hivatkoztál? Hibás a termék, rossz terméket kaptam vagy valami más?

2014. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Maki81 válasza:
Helló! Képzeld, ma jött egy email, melyben elnézést kérnek a kellemetlenségért, továbbá visszautalták a vételárat...
2014. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A múltkori felemás cipőnél nekem is ezt csinálták:) megrendeltem újra és az egyik lábasból így kettő lett:) Engem meg hívott a DHL, hogy jönnek a csomagért. Viszont valamit nagyon megkavartak, mert 10kilós bőröndről volt szó. nekem meg egy 40dekás kiscipőm van. örülök, hogy megoldódott neked:)
2014. márc. 21. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!