Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti ki szoktátok kapcsolni az...

Ti ki szoktátok kapcsolni az ebbok olvasótokat? Vagy csak takarék üzemmódban van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 21:49
 1/8 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Én esténként kikapcsolom, de kb egyetlen vagyok ismerőseim között.
2015. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Klasszikus e-ink olvasót nem, nem is kell, mert nem fogyaszt áramot.
2015. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvasás végén kikapcsolom. Magától is kikapcsolna 10 perc múlva. De akár a gombbal történő, akár az autpmatikus kikapcsolás csak készenléti állapotba teszi. Teljesen kikapcsolni nincs értelme, mert utána bekapcsoláskor ki kell várni a bootolást.
2015. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak rácsukom a tok fedelét és kész. Ha viszem valahová, akkor le szoktam zárni, hogy ha benyomódna véletlen, ne lapozzon el, de kikapcsolni nem szoktam, minek? Nem fogyaszt semmit, így csak kinyitom és olvasom, mint ahogy azt egy sima könyvvel is tenném. :)
2015. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene kikapcsolni? Gombnyomásra is csak stand-by-ba teszi és azonnal olvashatom tovább amikor a kezembe veszem...
2015. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 THK ***** válasza:
49%

Típus nélkül értelmetlen a kérdés!

Pl. sok kínai típus használ Android oprendszert, de optimalizálás nélkül, és pár nap alatt alvó állapotban is lemerülnek: azokat érdemes lekapcsolni.

A picit is jobb, neves gyártótól származó típusok nem ilyenek, azokat valóban fölösleges önszivatás lenne kikapcsolgatni (mondjuk pl. a Kindle-öket nem is lehet, csak hibernálni - de semmi jelentősége: sima alvó állapotban sem merülnek gyakorlatilag)

2015. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kindle-ön van, köszönöm a válaszokat.
2015. febr. 12. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha e-ink, akkor felesleges, mert az csak a lapozás pillanatában fogyaszt áramot.
2015. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!