Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villanyszerelők, hozzáértők!...

Villanyszerelők, hozzáértők! Fontos, mit kéne állítanom, és okozhatok ezzel zárlatot?

Figyelt kérdés

van egy kis lámpám, ami alapból 3 normál ceruzaelemmel működik, hálózati kábel nem járt hozzá gyárilag de ott a tüske hogy lehet csatlakoztatni azt is. megtaláltam egy ilyet a házban [link]

ennek többféle vége van, és az egyik pont beleillik. ezen az adaptert 3-12 volt közötti értékre lehet állítani, illetve a másik kapcsoló két állású, polaritást állít. a lámpa belseje ilyen [link] nincs rajta semmi információ ezzel kapcsolatban, meg tudná mondani valaki -ha egyáltalán használható ehhez- milyen értékre kéne állítanom a volt értéket és a polaritást? zárlatot tudna ez okozni? köszönöm előre is


2015. febr. 17. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az adaptert kapcsold 4.5V állásba, a polaritás-választó kapcsolót kapcsold jobbra.

2015. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, működik! amit megfigyeltem hogy ezt a lámpát 3 állásban lehet állítani milyen erősen világítson és ha gyengére vagy közepesre állítom akkor villog, de legerősebben nincs ilyen. nem is baj mert így is mindig így használtam csak megfigyelés
2015. febr. 18. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülök , hogy működik.

Üdv.

2015. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!