Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és van egy...

15 éves vagyok és van egy ecigim valaki segítene? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves vagyok és hivatalosan elektronikus cigarettát csak 18 éves kortól lehetne venni , és elfogyott a liqidem és nem tudom megoldani ,hogy vegyek mert boltban nem adják ki netről rendelni nem tudok ... az alkatrész és problémás mert egy új kazánt(porlasztót) kéne vennem mert a másik már eléggé szét van égetve és még egy új dripp is kéne , szóval valaki tudna valami megoldással előrukkolni? (Nincs olyan rokonom,barátom aki idősebb és venne nekem , sűrgős lenne mert így nem tudom használni az irjon aki ismer valakit vagy valami ötlete van)

Előre is köszönöm



2015. febr. 22. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mit vársz vegyük meg mi?? Netről nem rendelhetsz, boltban nem adnak, itt az ideje, hogy leszokj
2015. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jártas lennél a témába te is tudnád , hogy az nem ilyen könnyen megy , de azért köszönöm a válasszodat.
2015. febr. 22. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szándékom kioktatni téged, de tényleg nincs más választásod, hacsak nem akarod dupla áron venni csövesektől
2015. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! Először is, fèlre ne èrtsd, igaza van az előttem válaszolónak. Csupán a Te èrdekedet szolgálná, ha nem szívnád sem a hagyományos, sem az elektromos cigarettát.

Az oldal felhasználói nem kioktatni szeretnènek, nem is az ellensègeid, akikkel küzdened kellene. Mi tanácsot adhatunk, de hogy megfogadod-e az már a Te dolgod.

Ha budapesti vagy, akkor a 3-as metró vonalán a Lehel tèri aluljáróban próbáld megvenni a Számodra szüksèges tartozèkokat. Ha szeretnèl levelezni, csak írnod kell.

Ui.: Ha hiszel magadban a cigizès vágyától ès szertartásától is könnyedèn megszabadulhatsz. Nem ostobaság a mondás, miszerint minden fejben dől el! Ezt a legjobban saját magunkon is tapasztalhatjuk. Többre vagy hivatott, mint hinnèd.

15/L

2015. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendelj a neten "Postán maradó" utánvétes csomagban.
2015. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A minimum az lett volna, ha megírod, hogy Szabolcs, vagy Zala megyében laksz, mert azért ez nem mindegy annak, aki segíteni szeretne. Nem ártott volna azt sem leírni, hogy milyen típusú a patronod, amibe fűtőszál(kazán) kellene.

A folyadékokról meg annyit, hogy itthon boltban csak nikotinmenteset kapsz, ha az jó, akkor esetleg tud valaki segíteni, de nikotinost csak külföldről lehet rendelni.

2015. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!