Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire biztos hogy egy...

Mennyire biztos hogy egy 1Tb-os külső merevlemezt megfelelően tud kezelni egy TV?

Figyelt kérdés

Több műszaki boltban is kérdeztem, de azt mondták hogy hiába van a TV-re ráírva hogy tud merevlemezt kezelni nem biztos hogy jó. Lehet hogy akadnának a filmek, mivel nem tudja rendesen meghajtani...

Mik a tapasztalatok?



2015. márc. 28. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van 1 320 Gb os külsőm azzal tökéletesen megy a TV meg másik szobában a multibox is tudja kezelni e csak FAT32 es tartományba jó!


Van nekem egy 1TB-s belső merevlemezem ami egy USB-s olvasóba van szerelve ahhoz külön kap áramot egy tápon keresztül és nálam csak úgy működik ha több partícióra van osztva. Ez attól függ hogy az adott készülék mekkora teljesítményt képes olvasni!

2015. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
A HDD méretén kívül lényeges a file rendszer és a partíciónálás.
2015. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem az enyémet, egy partíció van NTFS-re formázva.

Akkor ez pl. biztos hogy nem is működne?

2015. márc. 28. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 700gigás NTFS meghajtóm van, tökéletesen kezeli, és mivel notebook merevlemez így elég neki a tvből usb-n kapott áram is
2015. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!