Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen CB rádiót vegyek?

Tam998 kérdése:

Milyen CB rádiót vegyek?

Figyelt kérdés

50-60E.-HUF körül szeretnék venni egy stabil bázis rádiót. (SSB, CW, AM stb.)

Stalker IX, President Grant és egyebek szerintem kizárva mert ezek inkább /Mobil rádiók. Bár mindennel ki lehet települni.

Yaesu ft-757gx / 767Gx , Kenwood ts-820 Hasonló rádiókra gondolok, csak ezek kicsit drágábbak.

Én a President Lincoln-ra gondoltam , de egy másik kérdésben már kiderült , hogy azt már nem lehet legálisan használni !



2015. ápr. 8. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva a régi csúcsszuper készülékek egyikét sem ajánlom, mint például a stalker IX, vagy President grant mert úgysem találsz már olyat ami korrekt állapotban van. Még akkor sem ha mondjuk 20 évet állt kicsomagolatlanul a gyári fóliás dobozban. Sok ilyen "új" van az ebay-on és én nagyon megjártam egy ilyennel mert kis idő elteltével újra kellett hangoltatni miután kicserélték az összes kiszáradt elektrolit kondenzátort benne.

Hogy milyet, teljesen mindegy csak legyen friss évjárat és tele üzemmódokkal és funkciókkal. A teljesítmény másodlagos, hiszen úgyis meghajtod végfokkal ha nem lenne elég.

2018. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!