Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha Illustra...

Miért van az, hogy ha Illustratorból exportálok egy fájlt és mentem PDF-be, nagyon hangsúlyosak lesznek az egyenes vonalak? Nyomtatásban is látszik?

Figyelt kérdés
Pl. a legörbített nyomtatott betűk közül a kis "L" betű...
2015. ápr. 20. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg nagyon nagyra kinagyítva (esetleg ki is nyomtathatod), szerintem ott már jó lesz, csak a monitor megjelenítése csal. Én is tapasztaltam ezt amiről beszélsz.
2015. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a gyors választ. Sajnos nyomtatni nincs lehetőségem épp, kinagyítva pedig nem tűnik el.

De ha jól emlékszem egyszer már nyomtatásra került így valamim és ott jó lett, viszont máskor meg nem lett jó... Ki érti ezt?

2015. ápr. 20. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
De nagyon kinagyítottad, több százszorosra? Nekem eltűnik olyankor.
2015. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!