Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha rendeltem...

Mi a teendő, ha rendeltem valamit a vaterán előre utalással, de nem küldte az eladó még?

Figyelt kérdés
Mennyi nap áll rendelkezésére? ráadásul többet kért, mint a megadott összeg,. mondván, hogy emelkedett azóta a postaköltség. Az első emailjében azt írta, az össezg beérkezésének napján, vagy másnap postázza. Nekem már szükségem lett volna a termékre, közben emailt váltottunk, amiben azt ígérte küldi, de nem így lett.
2014. szept. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyit írt, hogy mennyi a max idő? Kérdezz rá, hogy mikor adta fel és honnan.
2014. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem adta még fel
2014. szept. 3. 20:36
 3/6 A kérdező kommentje:
ezért is vagyok kíváncsi, hogy nincs -e erre valami határidő. regisztráció nélküli vásárlás volt részemről egyébként.
2014. szept. 3. 20:37
 4/6 A kérdező kommentje:
ő nem írt max. időt. a leveleiben írta, hogy másnap első dolga lesz, de hát ez semmi:(
2014. szept. 3. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
én is jártam már így. a vaterának tettem panaszt, hogy utólag akarja az eladó módosítani a postadíjjat. hát ilyen nincsen. annyiért kell hogy elküldje neked, ami ár fel volt tüntetve. nekem meg el sem küldte a hóláncot az eladó, mert 1000 ft-ért a megnyert összegért nem adja el. még jó hogy nem utaltam el semmit.
2014. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Schnellex83 válasza:

Üdv! Ha bármi bajod van a vaterával, akkor ne ide írd le a kérdéseid, hanem lépj kapcsolatba a vaterával.

[link]

Itt ki választod "felhasználóval kapcs. probléma" aztán a "a kifizetett terméket nem küldi".


Egy esetben lehet kivétel, ha olyan terméket rendeltél, amit külföldről szállítanak. Akkor oda írják hogy 10-20 !!! MUNKA NAP!!! a szállítási idő.


Bármilyen problémád van a vaterának jelezd, és a gyakorinak, mert a vaterások tudnak neked segíteni, itt meg többnyire okoskodnak, tisztelet a kivételnek...

2014. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!