Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A garancia kiterjed ezesetben...

A garancia kiterjed ezesetben a képernyőre is? (Dell inspiron 3542)

Figyelt kérdés
Körülbelül 2,5 hónapos a laptopom nemrég észrevettem hogy a bal hangszóróm erősebben szól mint a jobb természetesen megnéztem mind a kettő "egyhangerőn van" a minap pedig hugom kezében volt az internetkábel és mellette voltam láttam hogy ne mdurván de hozzákoccant a képernyőjéhez a csatlakoztató műanyag kis pücökje. Fekete pötty, olyan pixelhibának tűnik de ha felül nézek a képernyőre körülötte világos foltot látok nem nagyot de látom hogy ott van. 2 ÉV garancia van a a laptopra ha visszaviszem mennyi az esélye hogy megnézik és ki is cserélik nekem (főként a képernyőért aggódom) ????????

2015. ápr. 25. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden nap van hasonló kérdés néhány. De a garancia KIZÁRÓLAG a gyártás során keletkező hibára vonatkozik. Mondom GYÁRTÁSI hibára. A sérülésekre viszont akkor sem, ha már a gyárban történt. Sőt, a sérülés teljes garanciavesztéssel is jár.

Tehát elvileg, ha a hangszóród gyárilag hibás, de a képernyő sérült, akkor jogszerűen mondhatja a szerviz, hogy semmit nem csinálnak meg garanciára.

Ez a jogi része, s mérget is vehetsz rá.

Más kérdés, hogy a még mindig tartó gazdasági válság olyanra is ráviszi a kereskedőket, szervizeket, ami nem lenne kötelességük. A pixelhiba és a felületet ért ütés nem téveszthető össze.

2015. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész érthető választ! :)
2015. máj. 3. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!