Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért állhat le a gépem csak...

Miért állhat le a gépem csak úgy "random"?

Figyelt kérdés
Felcsukom a gépem megy egy körülbelül 5 percig és újraindul...Nem értem miért van...

2015. máj. 12. 20:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet azt úgy megoldani ,hogy ne adjak ki rá pénzt?Csak mert most egy újra gyűjtök de még kellene a mostani...
2015. máj. 12. 20:49
 12/17 kérdező.. ***** válasza:
Meglehet ha nem zavar az újraindulás.
2015. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az a baj ha óránként lenne azt mondom oké..de ,hogy 5 percenként... :/
2015. máj. 12. 20:55
 14/17 kérdező.. ***** válasza:
Vidd be egy gépszakihoz,lehet olcsón megúszod.
2015. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tápcsere oldaná meg. Mivel az elöregedett táp nem mindig tudja a stabil 5 voltot adni az alaplapra és ha egy pillanatra lecsökken ez a feszültség, a ramok egyből kiürülnek.

Ez a legvalószínűbb.

Kérj kölcsőn egy tápot, rakd bele aztán nyúzzad a gépet. Ha nem indul ujra, akkor ez a problem.

Az új gépet meg majd veheted táp nélkül és akkor igazából nem adtál ki plusz pénzt :)

2015. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés:Leszreltem a gépház egyik oldalát és gép ventilátora full poros...Szerintem csak ki kell fújatni és jó is lesz...remélem :D
2015. máj. 13. 16:32
 17/17 A kérdező kommentje:

[link]


Azokat a kábelwket nem abba a zöld bigyóba kell beledugni? :D

2015. máj. 14. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!