Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan írhatok az Apple-nak,...

Hogyan írhatok az Apple-nak, vagy milyen megoldás van arra, hogy egy halandó (átlag ember ) felvegye velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas ötletem az Apple szamara és ezért kene az infó .

2015. máj. 13. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A weboldalukon van olyan, hogy kapcsolatfelvétel, ott tudsz írni nekik. Támogatás menüpont, alul
2015. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2015. máj. 13. 14:50
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj, de ha már a kapcsolatfelvételnél elakadtál akkor olyan nagy ötlet nem lehet...
2015. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudtam ,hogy lesz ilyen .... Es miért ? Hidd el ,hogy nagyon jo ötlet es szerintem ez nem függ össze azzal , hogy fel tudom e venni velük a kapcsolatot
2015. máj. 13. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudsz megkeresni egy kontakt infót egy magyar szövegezésű honlapon, és technológiában akarod osztani az eszet. Aha...

Mint a másik kérdésednél is megválaszolták már: a közel 100ezer alkalmazottból akiknek az a dolga hogy a cég szekere jól menjen valószínűleg még senkinek sem jutott eszébe.

2015. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Lol, nem lesz ebből semmi, hagyd az egészet.
2015. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na majd kiderül ;)
2015. máj. 13. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon kíváncsi vagyok az ötletedre, mindig érdekeltek az Appléval kapcsolatos forradalmi innovációk, újdonságok és egyéb nóvumok!
2015. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

#8


Akkor az utóbbi pár évben nagyon unatkozhattál.


Kérdező: legjobb eset ami történhet, hogy Apple lenyúlja az ötleted és tényleg megvalósítja, de egy forintot sem látsz belőle.


Legrealisztikusabb eset: kapsz egy válasz emailt ami semmit sem fog tartalmazni.


Két dolgot tudok elképzelni:

1) Az ötleted hülyeség/egyáltalán nem különleges.

2) Az ötleted egész ötletes, de egyáltalán nem egyedi, és neten millióan írták már, hogy jó lenne ha ez lenne, de az Apple nem hallgat ilyenekre.

2015. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

mennyire magyarok vagytok

hehe

2015. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!