Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok segítség....

Iphone tulajdonosok segítség. Iphone 3g szoftver hiba. Milehet a megoldás? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval kaptam egy használt iphone 3g-t,gyári visszaállítást meg akartam csinálni telefonon ki is választottam,minden ok de amikor betöltött a "nagyobb" almánál a sáv azután jött a "kis" alma és itt megállt a tudomány...Hagytam,hogy hátha bekapcsolódik de semmi.Utána néztem neten és letöltöttem az itunes-t cstlakoztattam az iphone-t, rányomtan vissza állításra,de valami hibakódot írt ki.Megpróbáltam a hard reset-et is...MIUTÁN AZ IPHONE-T BEKAPCSOLOM AZ A JEL JELENIK MEG MINT AMIKOR AZ ITUNES-RE FELTESZEM PEDIG NINCS IS USB-N...Mi lehet a megoldás?

2014. okt. 19. 19:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!